• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,256 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dokuz Işık Filo Kiralama
  • ADRES: Haznedar Mahallesi, 3, 34181, İzzettin Çalışlar Cd. No:21, 34180 Bahçelievler/İstanbul
  • TELEFON: 444 9934
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dokuz Işık Filo Kiralama, İstanbul araç kiralama firmalarının öncüllerinden olan rent a car firmamız 1989 yılından beri hizmet vermektedir. Bu sektörde 28 yıldan fazla olan tecrübe ve birikimlerimiz ile en iyi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız. Önceliğimiz kurumsal bir yapı altında sistemli ve disiplinli olarak uygun oto kiralama işlemlerini gerçekleştirmektir. Araç kiralama yanında kiralık yat, kiralık uçak ve kiralık helikopter hizmetlerimizde bulunmaktadır. “no smoking rent a car” hizmeti ilk bizde bulunmaktadır.

 

Dokuz Işık Filo Kiralama, müşterilerimizin her türlü gereksinimlerine, esnek kiralama kampanyalarımız ve geniş filomuz ile kiralık aracı temin ediyoruz. Kaliteyi uygun fiyat ile harmanlamak ve bu politikamız ile 28. yıldır köklerimizi iyice sağlamlaştırmak çok kolay bir iş değildir. Müşterilerimizin ne istediğini ne istemediğini çok iyi biliyoruz ve rent a car alanında uzmanlık gerçekten de tecrübe ile ölçülmektedir. İyi bir kiralık araç firmasının geçmişine bakmak gerekir. Kolay yoldan para kazanmak hiç bizim işimiz olmadı, hep güven vererek yolumuza devam ettik. Düşük kar gamımız ile en iyi kaliteyi sunuyoruz.

 

Dokuz Işık Filo Kiralama, belki de Türkiye’de Araç kiralama firmaları içinde bu kadar esnek araç kiralama opsiyonuna sahip başka bir firma bulamayabilirsiniz.  Ticari araçlar, Ekonomik araçlar, Vip araçlar, Lüks araçlar şoförsüz ya da şoförlü kiralık araçlarımızın yanında Türkiye’de tek olan “no smoking rent a car” ismiyle sigara içilmeyen kiralık araçlarımız vardır.

 

Dokuz Işık Filo Kiralama, sadece araç kiralama işlemlerinin yanında çözüm ortaklarımız ile kiralık yat, kiralık uçak ve kiralık helikopter gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.