• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,733 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EKAR GLOBAL Rent-a-Car
  • ADRES: Yenibosna Merkez Mahallesi, Istwest Meydan, A1A, No: 176, Değirmenbahçe Cd., 34197 Bahçelievler/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 304 3527
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2003 yılında hizmete başlayan Ekar Global oto kiralama bölgesinde rent a car firmaları arasından sıyrılarak kurumsallaşmıştır. Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye başlayan, bir araç kiralama firmasıdır. Rent a car’ın yanında uçak rezervasyonları, otel ve konaklama rezervasyonlarını da yapabilmeniz için hizmet ağını çok geliştirdik.

 

Ekar Global oto kiralama, Önceliklerimiz arasında en iyi hizmet için gerekli her şeyi kendi bünyemiz de toplayarak, ülkemizin kazanması için yerli bir global ve kurumsal kimliği olan organizasyonu oluşturmaktır. 15 yıllık tecrübemiz ve kalitemiz ile bölgenin en iyisi olmayı başardık.

 

Ekar Global oto kiralama; Araç kiralama hizmetlerimizde kısa vadeli kiralama, uzun dönem kiralama, şoförlü araç kiralama gibi hizmetlerimizi,  ekonomik ve lüks segment araçları ile dev bir kiralık filo oluşturduk. 7/24 desteğimiz ile sizlerin her an yanında olmayı istiyoruz.  Gelişmiş iletişim operatör ağımız ile anında ve hızlı hizmet sunarak rezervasyon öncesi ve sonrasında tam destek oluyoruz.

 

Araç kiralama kampanyalarımızı takip etmek için internet sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve zubizu’dan ulaşabilirsiniz. Kiralık araç, uçak ve otel rezervasyonları için online sitemizden, whatsapp hattımızdan ve telefon numaralarımızdan ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.