• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Lütfen öncelikle sitemizde yer alan verileri kullanmadan önce kesinlikle bu kullanım şartlarını okuyup değerlendirmenizi rica ederiz. Bu sayfa İstanbul bölgesinde yer alan Emlak , Nakliyat ve Araç kiralama konusunda sizin gibi değerli insanlara yardımcı olabilmek adına şirketlerin ve firmaların adres ve telefon bilgilerini yayınlamaktadır.

Sitemizde yer alan firmalar tama mi ile kendi web sayfalarında yer alan bilgilere göre www.turkiyeduysun.com adresinden yayınlanmıştır. Sizin gibi değerli kullanıcıların yaptığı yorumlar ve değerlendirmeler tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu belirtmek isteriz.

Sayfamıza yapılan yorumların Türk dil kurumuna aykırı olmayacak şekilde değerlendirilmesini ve sizlerin www.turkiyeduysun.com adresinden yararlanmanız amacı ile bütün kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Hiçbir siyasi parti ve sosyal platform üzerinde Türkiye’ye aykırı davranışlardan tamamen kendi yapmış olduğunuz davranışlardan sorgulanırsınız.

Sayfamıza aykırı durumlarda Türkiyeduysun bütün yasal hakları ile size hukuki işlem başlatabilir ve sizlerde bu durumu tamamen kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.


Sorumluluklar, Gizlilik ve Kullanım Şartları

a)Firma, fiyat konusunda ve yapılan iş konusunda tamamen değişiklik yapma hakkına sahiptir.

b)Firma üyenin teknik konuda yardımcı olmak amacı ile sayfamızda yer almaktadır.

c)Kullanıcı herhangi bir firmayı zarara sokma veya herhangi farklı işlem sonrası sayfamızın sorumlu olmadığını belirtir, firma sahibi ve kullanıcı arasında çözülmesi gerektiğini belirtir.

d)Site üyeleri birbirlerine veya üçüncü kişi şahışların ilişkileri tamamen kendi sorumluluklarındadır.

e)Site’de yer alan bilgiler, yazılar hiçbir şekilde izinsiz kopayalanamaz, sunulamaz veya Sitenin bir kısmı başka yerlerde izinsiz olarak kullanılamaz.

f)Firma ve şahıs arasında gerçekleşen sayfa üzerindeki mesajlar kesinlikle üçüncü kişilere iletilmeyecektir.

g)Kullanıcı tamamen kendi reklam, promosyon, hakkında bilgileri ile sınırlı kalmak şartı ile sitemize üye olabilirler.

h)Gizli bilgiler sadece ve sadece hukuki işlem sırasında tarafımızdan talep edilebilir.

I) İşbu sözleşme maddesi uygulanabilir kanunun azami ölçüde geçerli olacaktır. Firma bilgileri kendi sayfalarından alındığını herhangi bir uygunluğu ihlal etme durumunda bizlere iletisim@turkiyeduysun.com adresinden iletişime geçmenizi ve firmanın yapmış olduğu hizmet, indirim, kampanya tarzı olaylarda herhangi bir garanti vermediğimizi belirtmek isteriz.

i)Kullanıcı doğru ve eksiksiz güncel kayıt bilgileri vermek zorundadır. Aksi halde ihlal etmiş sayılır ve kullanıcı bilgileri sualsiz kapatabilicektir.

j)Hiçbir kullanıcı birbirlerine bilgilerini ( kullanıcı adı ve şifre ) paylaşmamalı ve doğacak sorunlardan www.firmadeks.com internet sayfası sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.

k) Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

l)Sözleşmede www.Türkiyeduysun.com tarafından kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse geri kalan bölümler için geçerliliğini korumaya devam etmektedir.

m)www.Türkiyeduysun.com dilediği zaman işbu sözleşmenin şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sayfada yayınlandıktan sonra geçerli hale geleceğini de belirtmek isteriz.

n)Sözleşme herhangi bir hukuksal boyuta taşınırsa taraflara gönderilecek bilgiler tamamen Firmaya kayıt oldukları e-mail adreslerine iletilecektir. Bu yüzden bilgilerin doğru verilmesi zorunludur.

o)Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

Daha iyi bir gelecek için hızlı ve çözüm noktası www.Türkiyeduysun.com ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.