• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433

HABER DETAYI

4 Nisan 2019 15:15

Facebook ve İnstagram Çöktü mü? 3 Temmuz 2019

Facebook ve İnstagram Çöktü mü? 3 Temmuz 2019

Türkiye’de 4 Nisan 2019 saat 15:00 itibariye yurt genelinde Facebook çöktü mü? Türkiye’de 3 temmuz 2019 saat 15:00 itibariye yurt genelinde İnstagram çöktü mü? Facebook saat 15:00 itibarıyla çöktü. İnstagram saat 15:00 itibariyle çöktü.  Facebook ve instagram uygulamalarına masaüstünde girilemez duruma geldi.
Mobil’de görüntüleme sıkıntısı yaşanıyor. Yenileme ve haber akışı sağlanamıyor. Facebook çöktü mü? Facebook neden açılmıyor? Face neden açılmıyor? gibi sorular aratılıyor arama motorlarında aratılıyor.

Instagram ara sıra düzelerek kısmen düzeliyor. Ancak genel olarak DM gönderme, akış yenileme ve fotoğraf yükleme gibi işlemler gerçekleştirilemiyor. Facebook tarafında ise şu anda profil ve sayfalarda herhangi bir paylaşım yapamıyor kullanıcılar. Bazen sayfalar bile tam olarak yüklenmiyor.

Facebook ve İnstagrama gireremenin sebebinin sunucu bakımı veya kapsamlı bir güncellemeden ötürü yapılamadığı tahmin edilirken bazı bölgelerden internet hızında da bir yavaşlama meydana geldiği duyumlarımız arasında.

TÜRKİYE’DE İNTERNET ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN YAVAŞLADI? 3 Temmuz 2019

Vatandaşlar internet erişim sorunu yaşadıkları için konu hakkında araştırma yapmaya başladılar. Bazı bölgelerde … (Superonline çöktü mü, ttnet çöktü mü?, internet çöktü mü?, Türkiye de internet mi yavaşladı? gibi aramalar yayılmakta.)

Facebook ve instagrama erişim sağlanamazken Whatsapp’da da benzer bir sorun meydana gelmeye başladı.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ 3 Temmuz 2019?

Web whatsapp’a girilmiyor. Whatsapp bazen çalışmıyor veya yükleme yapmıyor gibi aramalar arama motorlarında aratılmaya başlandı. Gelişmeler oldukça bizim internete girmemizde bir sıkıntı yaşamaz isek sizlerle paylaşacağız.

Türkiye’de şu saatlerde bazı bölgelerde whatsapp’da erişim sorunu yaşanıyor. Vatandaşlar Whatsapp’a giremediklerini belirtiyor. Peki Türkiye’de internet mi kesildi, internet neden çekmiyor? Türkiye’de bazı bölgelerde internete erişim sorunu da yaşanıyor. Ancak sorunun ne zaman çözüleceği ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Adnan 29 Eylül 2019 11:01 CEVAPLA

    Güler yüzlüler