• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433

HABER DETAYI

12 Nisan 2019 19:11

İnstagram’dan Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

İnstagram’dan Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

İnstagram’dan Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

 

Instagram’daki fotoğraflarınızı yedeklemek isterseniz, bir kaç çözümünüz var.

Instake

App Store’da ücretsiz olan uygulama, en kullanışlı bulduklarımdan bir tanesi. IGers İstanbul’da yaptığımız etkinliklerde fotoğrafları indirmek için çok iyi bir çözüm.

Instake ile

  • Etiketli fotoğrafları (Ör: #instakedi),
  • Beğendiğiniz fotoğrafları,
  • Belirli bir kullanıcıya ait olan fotoğrafları,
  • Popüler fotoğrafları toplu olarak indirebiliyorsunuz.
İndirme işlemini telefonunuzdan gerçekleştiriyorsunuz. Fotoğraflar 612×612 boyutlarında. Kullanıcı arayüzü sade ve kullanımı kolay. Söyleyebileceğim 2 kelime: kullanışlı ve ücretsiz. Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

Instaport

Instaport bir web servisi. ”Ben uygulama indirmeyle filan uğraşamam” diyenlerdenseniz tam size göre. Instagram ile giriş yapıp, .zip olarak tüm fotoğraflarınızı yönlendirdiğiniz klasöre indirebiliyorsunuz. Fotoğrafları yedeklemek için zahmetsiz aynı zamanda verimli bir diğer çözüm. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram Downloader

Windows kullanıcıları için de bir çözüm olan Instagram Downloader bir freeware. Android kullanıcıları  için ideal. Herhangi bir kullanıcı ismini giriyorsunuz ve sıkıştırılmış dosya olarak fotoğrafları indiriyorsunuz. Bir diğer seçenek ise arayüzde kullanıcı adı girdiğinizde size bir .txt dosyası içerisinde fotoğrafların URL’ini çıkarıyor. Tarayıcınıza bu linkleri girerek (teker teker) fotoğraflara ulaşabiliyorsunuz. Ben pek hoşlanmadım ama bu seçenek bazıları için daha rahat olabilir. Buradan indirebilirsiniz.

InstaBackup

Bu da Mac kullanıcıları için bir uygulama. Gereksizcesine $.99 fiyatı olan uygulama dünyanın en iyi uygulaması olsa bile  (ki diğerleri ile aynı işlevi görüyor) değmez. İlla benim Mac’imde olsun derseniz, ona da buradan göz atabilirsiniz.

Lütfen Instagram’da başkalarının fotoğrafını kullanırken isim belirtiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.