• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,168 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HUZUR RENT A CAR OTO KİRALAMA
  • ADRES: Merkez Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Cad. Yıldız Çağatay İş Merkezi No:21 D:47, 34310 Avcılar/Istanbul
  • TELEFON: 0 (212) 593 4024
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kiralık araç sektörünü İstanbul Avcılar oto kiralama çalışma ofisinde verdiği ürün ve hizmetlerle yükseklere çıkarmayı hedeflemiştir. Bunun için Huzur Rent a Car zamanın nasıl çabuk geçtiğini bilmektedir. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde her zaman aktif olmanızı istediği için sizlere vakit kazancı yapmayı hedeflemiştir. Ve bu gerekçe ile bu işin zorluklarına rağmen aynı bilinç ile yoluna devam etmiştir. Ekonomik sınıf kiralık araç hizmeti sunmaya başlamıştır.

 

Müşteri memnuniyeti kavramını sadece güler yüzlü bir karşılama ile sınırlandırmamıştır. Tüm kiralık araçlarına yeterli bakımlar da yaparak kendisini bu çalışma hayatında işleyen bir demir gibi göstermiştir. Bunu İstanbul Avcılar oto kiralama pazarına göstermeyi başarmıştır. Kalitenin pahalı olması maddesini zihinlerden silen Huzur Rent a Car ekonomik sınıf kiralık araç stokları ile de sizlere sunum yapmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Özel günleriniz için ise isteyebileceğiniz üst segment ve şık kiralık araçlarımız sizlerin yüzünü güldürmek ve özenli olduğunuzu dış çevrenize göstermek amacıyla firmamız dahilinde yer almaktadır. İstanbul Avcılar Rent a Car ofisimizde sizleri bekliyor olacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.