• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,659 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Öz Merkez Oto Kiralama
  • ADRES: Arnavutköy Merkez Mahallesi, Nene Hatun Cd., 34275 Arnavutköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 597 3707
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Öz Merkez Oto Kiralama olarak İstanbul Arnavutköy’de bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. İstanbul Arnavutköy araç kiralama ihtiyaçlarını rent a car konusunda kendisini geliştirmiş iş arkadaşlarımız vasıtasıyla karşılamaya çalışmaktan büyük ölçüde zevk duymaktayız. Firmamız en ucuz araç kiralama hizmeti ile sizlere en iyi fiyatı sunmaya çalışmaktadır.

 

Öz Merkez Oto Kiralama, İstanbul Arnavutköy’deki diğer rakiplerinin aksine çok fazla müşteri odaklı çalışmamaktadır. Kendi içerisinde belirlemiş olduğu bir araç kiralama politikası vardır. Ve bu politika her zaman müşterisine sunacağı alternatifleri geliştirmek olmuştur. Kiralık araç pazarını sürekli olarak bir para kaynağı olarak düşünmemiş ve bünyesindeki kiralık araçları müşterisini değil de sanki ailesini taşıyormuş gibi güvenliğini maksimum seviyede tutmuş daha sonra ise kiralık aracın güzelliğine önem vermiştir.

 

İstanbul Arnavutköy merkezli bir araç kiralama firması olan Öz Merkez Oto Kiralama eskiye göre fiyatlarında inanılmaz indirimler yapmış ve bu yaptırım ile sizleri ailesinden bir kişi olarak gördüğünü bir kez daha kanıtlamıştır. Bütçenize uygun bir araç kiralamak istiyorsanız Öz Merkez Oto Kiralama İstanbul Arnavutköy‘de sizleri beklemekte.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.