• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433

Özdemir Orman Ürünleri Ambalaj Sanayi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,465 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EMRE ÖZDEMİR
  • ADRES: seyrantepe mah. çığır sok. no :1/B KAĞITHANE/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 281 2457
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İstanbul ambalaj firmaları arasında adını duyurmuş olan firma, 1990 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Özdemir Orman Ürünleri Ambalaj Müşteri odaklı çalışması ile en iyiyi en kısa sürede tamamlayıp, tamamen memnuniyet üzerine çalışmaktadır. 28 yılı aşkın sürede ayakta durmak ve sürekli büyümek güven vererek sağlanmaktadır. Ürünlerimiz ; Ahşap sandık, ahşap palet ve ahşap kafes , ahşap ambalaj .

 

Özdemir Orman Ürünleri Ambalaj Her türlü ahşap ambalaj, kasa, palet ve sandık üretimleri ile hizmet vermeye başlamış olan ambalaj firması,  daimi müşterilerimiz ve yeni gelen müşterilerine en kaliteli ürünleri sağlamak, müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek doğru olanı yapmaya çalışmaktadır. Kaliteli malzeme ile uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. İnşaat yapı malzemeleri içinde yer alan ahşap palet gibi ihtiyaçları gidermekteyiz.

 

Minimum zayiat ile ağaçlarımızı koruyarak, istediğiniz türden ağaç ile istediğiniz ebatlarda ahşap ambalaj siparişlerinizi kısa sürede yapılıp size teslim edilmektedir. Ahşap andık, ahşap palet ve ahşap kafes ürünleri yapılıp size teslim edilmektedir.

 

Özdemir Orman Ürünleri Ambalaj modern teknoloji ile otomatik bilgisayarlı makineler ile seri üretim olarak sizlere hizmet vermektedir. İstanbul ambalaj firmaları İhtiyacınız olan ahşap ambalajları uygun fiyat ile bulabileceğiniz tek adrestir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.