• ufukucarr@gmail.com
  • +905531313433

Sen de Reklam Ver!

Sen de Reklam Ver!

Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

* Öncelikle firmanızın tanıtımı için sayfamıza üye olmanız gerekmektedir. Sonraki süreçte Türkiyeduysun tarafından formunuz uzman ekibimiz tarafından incelenerek şartlarınız uyduğu taktirde kaydınız aktif edilir. Böylece sizlerde bu sayfada firmanızı en uygun şekilde tanıtabilirsiniz. İhalelere ortak olabilir, araçlarınızı, dairelerinizi kiralayabilir veya satabilirsiniz. Her zaman en iyisi olacağımızın garantisini sizlere sunar kaliteli bir hizmet almanız için sizlere yardımcı olabiliriz.

 

* Önceliğimiz üyelik ve firma bilgilerini eksiksiz doldurmanız olacaktır, çünkü bu şekilde sizleri arayan ve sizlere ulaşmak isteyen insanlara daha hızlı hizmetler verebilirsiniz. Üyelik bilgilerini eksik dolduran kişilerin üyelikleri aktif edilmeyecektir.

 

*Firmanızı tanıtırken, insanlara yarar sağlayacak kendi şirketinizi tanıtacak bilgileri paylaşmanızı tavsiye ederiz.Hakkınızda kısa cümleler kurmaktan kaçınmanızı ve ayrıca sizleri bulacak kişilere uygun şekilde bilgiler paylaşmanızı öneririz.

 

* İnternet sitenizin olmaması, facebook, twitter gibi alanlar üzerinden işlem yapıyorsanız o adresi de yazabileceğinizi belirtmek isteriz. Bilgileri doğru yazdığınızdan emin olmanızı belirtmeliyiz.

 

Türkiyeduysun : Kaizenpr’ın kurmuş olduğu Firma, Haber ve İlan sitesi firmaların, şirketlerin bilgilerini adreslerini sizler ile paylaşır. Halkın daha güvenli ve doğal olarak hür yorum yapabilme ve değerlendirme hakkına sahip olduğunu belirterek böyle bir sayfa kurduğumuzu söylemek isteriz.

 

Araç kiralama , emlak projeleri ve nakliye firmalarını barındıran ayrıca daha hızlı ulaşım sağlayabilmek adına sizlere yardımcı olmayı planlayan ileriye dönük bir firmadır.

 

Üyelik sözleşmesi ve kullanım şartları tamamen firmaları ve halkı koruma amaçlı devreye gireceğini belirterek sahte ve şikayet barındıran firmaların ( olumsuz davranışlar ) üyelikleri sınırsız olarak iptal edileceğini belirtmek isteriz. Aylık veya yıllık olarak üyelik ücretlerinin tamamen kurumsal olduğunu ve faturaların mail adreslerinize gönderileceğini belirtmek isteriz.

 

Tamamen kurumsal firmaların bulunduğu ayrıca güvenilir bir sayfanın verdiği güven ile sizde rahat ve kolay bir şekilde kullanıma sahip olabilirsiniz. Korsan ve kısa süreli sitelere itimat etmeyiniz. Tamamen kurumsal firmamızın size sunduğu olanakları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

Ücretler hakkında üyeliklerin sonunda gold paket seçeneklerinden veya iletişim, mail gibi alanlardan bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.